Drogie kursantki, ta zakładka została stworzona specjalnie dla Was.

Projekt doszkalania kursantek narodził się w mojej głowie już jakiś czas temu,ale wszystko wymaga dobrego przygotowania dlatego robię to właśnie teraz, bo wiem jak ma ten projekt wyglądać.

Tutaj będę zamieszczać posty informacyjne,które czasem znajdą się również na fb. Pamiętajcie o projekcie Złota rada. To również ważne i przydatne informacje,które znajdziecie w zakładce Dla Ciebie. Korzystajcie z nich i zapamiętajcie już na zawsze. W tej zakładce znajdziecie również artykuły publikowane raz na dwa miesiące. Tematyka będzie różna więc nie będzie dotyczyła tylko i wyłącznie naszej pracy,ale te informacje z pewnością Ci się przydadzą.

Będę organizowała również live edukacyjny ale często będzie on w formie szkolenia po którym dostaniecie certyfikat. Niektóre z nich będą całkowicie darmowe.

Każda z Was otrzymuje tutaj dożywotni dostęp.

Cała zawartość programu będzie widoczna po zalogowaniu.

Wszystkie otrzymają dane dostępu podczas ukończenia szkolenia.

Pamiętajcie również o waszych zniżkach

-10 % na szkolenia stacjonarne 

-20% na produkty Bossomi

-30% na szkolenia online

Wprowadziłam również porady online, jeżeli któraś miałaby jakiś problem jestem zawsze do waszej dyspozycji. Pytajcie o co chcecie,zawsze chętnie Wam pomogę.

Pamiętajcie również o wysyłaniu mi zdjęć Waszych prac. Najładniejsze z miłą chęcią udostępnię na swojej stornie- będzie to dla Was dodatkowa reklama.

Postaram się również informować Was tutaj o ważnych wydarzeniach w naszej branży,ale jak wiecie najczęściej będę to robić na naszej wspólnej grupie na messengerze.